Treningi "FitGirls powered by GLOV" już w lipcu w klubach Jatomi Fitness

Autor:
Drukuj artykuł

Firma Phenicoptere, producent GLOV - innowacyjnych rękawic do oczyszczania twarzy wyłącznie za pomocą wody, wraz z siecią klubów Jatomi Fitness łączą siły i zapraszają wszystkie aktywne kobiety na wspólne treningi sportowe. Zajęcia Fit Girls powered by GLOV będą odbywały się przez cały lipiec we wszystkich klubach Jatomi Fitness w całej Polsce.

Miłośniczki sportu, ćwiczeń i zdrowego stylu życia w każdy poniedziałek będą mogły wziąć udział w specjalnym programie treningowym przygotowanym przez ekspertów Jatomi Fitness. Po zajęciach każda z nich otrzyma od trenerki najmniejszy model rękawicy GLOV Quick Treat, służącej do szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia. Szczegółowy harmonogram zajęć w poszczególnych klubach dostępny jest na stronie internetowej www.jatomifitness.pl.

"GLOV skierowany jest do aktywnych kobiet, ceniących naturalne i ekologiczne rozwiązania w kosmetyce. Współpraca z Jatomi Fitness, jedną z największych i najbardziej popularnych sieci klubów fitness, to dla nas kolejny krok w drodze do popularyzowania zdrowego, sportowego stylu życia. Mając do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt i opiekę wykwalifikowanych trenerów wspólnie stworzyliśmy program skierowany dla każdej kobiety" - mówi Monika Żochowska, prezes spółki Phenicoptere.

GLOV to innowacyjny produkt do demakijażu i oczyszczania twarzy wyłącznie za pomocą wody. Dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdza się w podróży i w codziennych sytuacjach, np. na siłowni. Nie potrzeba zabierać ze sobą żadnych płynów micelarnych czy toników. Specjalnie opracowane mikro-włókna w kontakcie z wodą wykazują właściwości oczyszczające i przyciągają zanieczyszczenia niczym magnes. To pierwsze tego typu rozwiązanie w kosmetyce.

Produkty dostępne są w sklepie internetowym www.glov.co , drogeriach Rossmann i HEBE, perfumeriach Sephora oraz aptekach Dbam o Zdrowie. Seria obejmuje: GLOV Comfort wyposażony w system czterech rogów, do zmycia nawet najmocniejszego makijażu, GLOV on-the-go o wygodnym kształcie rękawicy oraz GLOV Quick Treat służący do poprawienia makijażu w ciągu dnia. Pod koniec czerwca w sprzedaży ukaże się specjalny Travel Set,
w którego skład wejdą: "oddychająca" kosmetyczka, rękawica GLOV on-the-go, mydełko i wieszaczek. Zestaw idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnych podróży.


************

Phenicoptere
Spółka Phenicoptere została zarejestrowana w Polsce w 2012 roku jako producent innowacyjnych produktów do oczyszczania skóry. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i nominacji. Marka GLOV została doceniona np. przez magazyn Brief, Glamour oraz Dziennik Gazeta Prawna. Firma dystrybuuje produkty do ponad 30 krajów: w UE, na Bliski Wschód, a także do Stanów Zjednoczonych. GLOV jest bestsellerem m.in. we francuskiej sieci perfumerii Monoprix
i w szwajcarskim Marionnaud.

Jatomi Fitness
Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane
są w Czechach, Rumunii, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe
oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.