Wyjątkowo kobiece propozycje od marki Czas na Herbatę

Autor:
Drukuj artykuł

8 marca, dla wszystkich kobiet, powinien być dniem pełnym radości oraz uśmiechu. Z tej okazji marka Czas na Herbatę przygotowała wiele pysznych propozycji, idealnie sprawdzających się w roli podarunków dla najbliższych nam pań.

Kobieta zmienną jest

Dzień Kobiet bywa dla wielu mężczyzn kłopotliwym wyzwaniem, związanym z wyborem właściwego prezentu. Nie mając oryginalnego pomysłu, sięgają najczęściej po sprawdzone rozwiązania w postaci bukietu kwiatów czy czekoladek. Marka Czas na Herbatę, chcąc uatrakcyjnić możliwości upominkowe dla pań, przygotowała wiele kompozycji herbacianych oraz kawowych, które w pełni zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Spośród szerokiej oferty sklepów Czas na Herbatę warto wyróżnić m.in. pełną owocowej ferii smaków "Chwilę dla Ciebie". W jej orzeźwiającym naparze odnajdziemy połączenie zielonej herbaty Sencha, białej Pai Mu Tan, cząstek ananasa, owocu acai, marakui, a także płatki słonecznika. Z kolei amatorkom nieco wyraźniejszych akcentów proponujemy "Różany Earl Grey". Jest to tradycyjna herbata Earl Grey na bazie czarnej herbaty Ceylon, która dodatkowo otulona została wspaniałym aromatem płatków róży. Sprawdzi się idealnie zarówno w porze śniadaniowej, jak i w roli dodatku do deseru. Marka "Czas na Herbatę" zadbała również o miłośniczki kawy. Przygotowana z myślą właśnie o nich, wysokogatunkowa 100% Arabica wzbogacona o wyjątkowy smak belgijskiej praliny, z pewnością zapewni nie tylko pokłady energii , ale i endorfin.

Po więcej propozycji na Dzień Kobiet od marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Kompozycja "Chwila dla Ciebie" marki Czas na Herbatę
Cena: 14,95 zł/50g

Kompozycja "Różany Earl Grey " marki Czas na Herbatę
Cena: : 9,95 zł/50g

Kawa o smaku belgijskiej praliny marki Czas na Herbatę
Cena: 8,50 zł/50g