Doc Color - pierwsza i jedyna koloryzacja bez wody !

Autor:
Drukuj artykuł

Doc Color - pierwsza i jedyna koloryzacja bez wody !

Linia DOC COLOR włoskiej marki Jean Paul Myn? to pierwsze i jedyne farby do trwałej i półtrwałej koloryzacji włosów, z których składu całkowicie wyeliminowano wodę!

Jak nie woda to co?
Woda w procesie koloryzacji zwykle służy uzyskaniu kremowej konsystencji mieszanych składników, dodatkowo jest nośnikiem dla pigmentu, jednak wraz z wysuszeniem włosów ślad po niej znika, i "nici" z nawilżenia? W laboratoriach Jean Paul Myn? podjęto próbę wyeliminowania wody ze składu farb i zastąpiono ją, uwaga? Aloesem!
Użycie aloesu znacząco poprawiło krycie, intensywność i przede wszystkim trwałość koloru. Delikatna formuła okazała się w pełni bezpieczna zarówno dla włosów jak i skóry głowy. Co więcej DOC COLOR działa odżywająco i nawilżająco, co przekłada się na połysk włosów poddanych koloryzacji Jean Paul Myn?.
Bogactwo kolorów i wartości odżywczych

Paleta DOC COLOR to 72 intrygujące odcienie, które wyzwala specjalna emulsja aktywująca DOC ACTIV ENZYME. W zależności od tego jak trwały efekt chcemy osiągnąć, możemy sięgnąć po jeden z 5 rodzajów emulsji, której skład został oparty o naturalne oleje roślinne, spirulinę oraz wyciągi
z papai i ananasa.


Wegańska koloryzacja
Skład kosmetyków Jean Paul Myn?, poza tym, że jest oparty na naturalnych składnikach jest także w pełni wegański. Produkty również nie były, nie są, i nigdy nie będą testowane na zwierzętach. Harmonia z naturą nie kończy się na samym składzie i trosce o zwierzęta. Designerskie opakowania DOC COLOR to poddawane recyklingowi puszki, bezpieczne, praktyczne i przystosowane do wtórnego wykorzystania małe dzieła sztuki.

Produkty marki Jean Paul Myn? dostępne są w wybranych salonach fryzjerskich na terenie całej Polski. www.jeanpaulmyne.com.pl
Cena zabiegu koloryzacji w salonie: 230 - 300 zł.