Orchidee Essence

Autor: KAROLINA FAŁEK
Drukuj artykuł

Nie wiek metrykalny decyduje o naszym wyglądzie, a umiejętna i prawidłowa pielęgnacja. Dlatego dla najbardziej wymagających naszych klientek stworzyliśmy zabieg Orchidee Essence.

Orchidea roślina z rodziny storczykowatych (Orchidacea) - rodzina ta obejmuje ponad 20 tysięcy gatunków o zachwycająco pięknych i oryginalnych kwiatach. Storczyki, dzięki wysokim zdolnościom adaptacyjnym, potrafią przetrwać nawet w bardzo trudnych warunkach środowiskowych. Wyjątkowa trwałość i żywotność kwiatów Orchidea stawia je w królestwie roślin za symbol wiecznej młodości.

Purpurowa Orchidea dostarcza nie tylko estetycznych doznań, ale stanowi także cenne źródło polifenoli i wielocukrów. Hamują one szkodliwe dla skóry reakcje wolnorodnikowe działając przeciwstarzeniowo, optymalnie nawilżają, zmiękczają skórę i wygładzają drobne zmarszczki mimiczne.


Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris wykorzystując tę wiedzę stworzyło preparaty do pielęgnacji profesjonalnej w zabiegu Orchidea Essence wykonywanym w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Preparaty zastosowane w zabiegu zawierają miedzy innymi wyciąg z Purpurowej Orchidei oraz synergicznie działające Biokompleksy Ujędrniająco Przeciwzmarszczkowe. Składniki aktywne stymulując syntezę kolagenu w fibroblastach wygładzają wszystkie typy zmarszczek i w widoczny sposób ujędrniają skórę. Działanie kosmetyków zostało wzmocnione poprzez zastosowanie nowoczesnej aparatury z wykorzystaniem ultradźwięków, dzięki czemu procesy naprawcze i stymulujące zachodzą na poziomie komórkowym.

Masaż Firmowy Dr Irena Eris w naturalny sposób pobudza procesy ujędrnienia skóry. Działa stymulująco na pracę mięśni twarzy, zapewniając jednocześnie uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Elementy relaksacyjne wykonywane na poszczególnych etapach zabiegu (między innymi masaż rąk i masaż głowy) oraz aromaterapia wprowadzają w stan odprężenia. Zabieg w widoczny sposób spłyca zmarszczki oraz sprawia, że twarz wygląda młodziej.

Skuteczność zabiegu Orchidea Essence oceniono w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

W grupie kobiet powyżej 35 roku życia zmierzono efekty jednorazowego zabiegu oraz serii 4 kolejnych zabiegów wykonywanych co 3 dni. W trakcie badania wykazano:

a. znaczący wzrost stopnia elastyczności skóry
b. redukcję głębokości bruzdy nosowo-wargowej
c. zmniejszenie objętości zmarszczek

Osoby biorące udział w zabiegach doceniły właściwości wygładzające, uelastyczniające i natłuszczające już po pierwszym zabiegu. Wszyscy badani zauważyli poprawę witalności skóry, a większość z nich jako długotrwały efekty wymieniło poprawę nawilżenia i kolorytu, spłycenie zmarszczek oraz odmłodzenie cery. Głęboki lifting, redukcja zmarszczek na szyi i dekolcie oraz poprawa owalu twarzy była efektem poddania się całej serii 4 zabiegów.Polecamy w serii lub jako zabieg jednorazowy:

Cena zabiegu: 250 PLN
Cena zabiegu z sonoferezą i peelingiem kawitacyjnym: 415 PLN
Czas trwania: 1,5 h


Kontakt: Karolina Fałek Specjalista PR, mobil: 0 668-120-218