ŻEL DO POWIEK I POD OCZY specjalnie dla mężczyzn

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK (w linii FLOSLEK PHARMA) wprowadza na rynek ŻEL DO POWIEK I POD OCZY ZE ŚWIETLIKIEM I PRAWOŚLAZEM DLA MĘŻCZYZN. Preparat ten stworzono specjalnie dla potrzeb skóry wokół oczu, z myślą o mężczyznach, którzy długo pracują przy komputerze czy prowadzą wyczerpujący tryb życia.

Preparat polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry okolic oczu, która ma tendencję do przesuszania, wiotczenia, spadku jędrności i elastyczności. Usuwa objawy zmęczenia i ciężkości powiek. Łagodzi podrażnienia, delikatnie chłodząc daje uczucie ukojenia. Nawilża, poprawia elastyczność, jędrność i napięcie skóry wokół oczu, wygładza drobne zmarszczki mimiczne.

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i prawoślazem przetestowano pod kontrolą lekarza okulisty i nie podrażnia on spojówek ani delikatnej skóry wokół oczu. Jest bezpieczny dla osób używających szkła kontaktowe.

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i prawoślazem dla mężczyzn z linii FLOSLEK-PHARMA zawiera następujące substancje bioaktywne:

ekstrakt ze świetlika lekarskiego - znany i ceniony od dawna. Posiada właściwości łagodzące, przynosi ulgę i ukojenie zmęczonym, obolałym oczom. Leczy schorzenia siatkówki oka, zapalenie spojówek i tęczówki oraz stany zapalne brzegów powiek i skóry powiek.
ekstrakt z prawoślazu (fitokolagen - w tradycji ludowej używany do przemywania oczu. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne, nawilża suchą skórę, goi ranki, chroni skórę i pozostawia ją jędrną i jedwabistą.
alantoina - doskonale regeneruje, koi i łagodzi uszkodzoną skórę.
d-pantenol - nawilża i łagodzi podrażnienia.

Cena ok.: 7,20 PLN (op./15ml)


Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i prawoślazem dla mężczyzn dostępny jest wyłącznie w aptekach i sklepach zielarskich.