Gąbka - przyjaciel Twojego dziecka!

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Zbliża się wieczór, pora na kąpiel, czas kończyć zabawę?

Niekoniecznie!

Dla wszystkich maluchów, które uwielbiają pianę i harce w wodzie, jak również dla tych, które łazienkę wieczorem starają się omijać z daleka, proponujemy dekorowane gąbki kąpielowe Syrena Kids.

Dzięki nim możliwe będzie połączenie przyjemnego z pożytecznym - gąbeczki obok kolorowych wzorów ulubionych bajkowych postaci dzieci, charakteryzują się jakością oraz bezpieczeństwem produktów firmy 3M.

Głównym atutem gąbek Syrena Kids jest ich kolorowy wzór, ozdobiony ulubionymi bohaterami dzieci z bajek Disneya.

Dla wszystkich wielbicieli przygód Kubusia Puchatka stworzono serię pomarańczowych gąbeczek z podobiznami głównego bohatera i jego przyjaciół: Kłapouchego, Prosiaczka, Tygryska oraz Kubusia z Maleństwem.

Nie zapomniano również o małych królewnach. Dla nich przygotowano serię różowych gąbeczek z popularnymi księżniczkami, takimi jak: Kopciuszek, Arielka, Dżasmina i Królewna Śnieżka. W swoim kształcie gąbki są idealne dopasowanie do małej rączki każdego dziecka.

Istotna z punktu widzenia rodziców, poza dobrą zabawą najmłodszych, jest również jakość i bezpieczeństwo produktu używanego przez ich pociechy. Gąbki wyprodukowane są z najwyższej jakości surowców, przez co łatwo się wypłukują i szybko schną, dzięki czemu nie namnażają się w nich bakterie.

Kąpiel można wykorzystać również, jako przyjemną i ciekawą formę nauki, mającą na celu wyrabianie nawyku dbania o higienę osobistą wśród dzieci od najmłodszych lat.

Dekorowane gąbki kąpielowe Syrena Kids są oferowane w dwóch "zakresach" tematycznych:

- Gąbka kąpielowa Kubuś i Przyjaciele (4 postaci)
- Gąbka kąpielowa Księżniczka (4 postaci)


Do produkcji gąbek została zastosowana technologia pianki poliuretanowej pomarańczowa (Kubuś), różowa (Księżniczka) oraz nowość na rynku: warstwa zadrukowanej włókniny kosmetycznej.

Cena jednostkowa: ok. 7 zł.