Mydło feromonowe napradę działa! - nie wierzysz? Wypróbuj!

Autor: kosmetyki maya
Drukuj artykuł


<b>CZYSTA POKUSA ... Ekscytująca mieszanka ... Mocne feromony i fitoendorfiny, drogie żywice, zioła i owoce noni</b>, to pierwsze w Polsce mydła z feromonami zaprojektowane i wykonane wg technologii LAVEA z przeznaczeniem do pielęgnacji Twojego ciała oraz w celu zwiększenia Twej atrakcyjności!

Emitowana moc feromonów działa na każdego bez wyjątku, pomaga nie tylko w relacjach damsko - męskich ale i w codziennym życiu, na spotkaniach towarzyskich czy biznesowych.

<b>Czym są feromony ?</b>

To bezwonne, lotne substancje hormonalne zwiększające naszą atrakcyjność, pobudzające zmysły i wyobraźnię. Są wytwarzane i emitowane przez człowieka, działające na podświadomość wabiąc osoby płci przeciwnej na poziomie instynktu jako miłosne oczarowanie.

Naukowcy z University of Colorado oraz University of Utah w USA odkryli, że <b>feromon wyczuwany jest przez narząd nosowo-lemieszowy zwany VNO</b> (ang. Vemeronasal Organ), który umiejscowiony jest na wewnętrznej ściance nosowej w obrębie małżowiny. Komórki podobne do komórek nerwowych VNO funkcjonują jako odrębny receptor (aparat sensoryczny), specjalny obszar nabłonka węchu, wyczuwający w otoczeniu człowieka wysyłane feromony.

<b>Feromony (ang. pheromones) te zwane "Substancjami Miłości" w efekcie są transmitowane do obszarów mózgu</b> odpowiedzialnych za emocje w postaci sygnałów chemicznych informujących mózg człowieka o atrakcyjności płci przeciwnej. Zachodzi tu więc swoista komunikacja chemiczna.

Podczas badań przeprowadzonych przez lekarza seksuologa 3/4 uczestników pozytywnie oceniło działanie użytych feromonów w mydłach LAVEA. </b>Najbardziej znanymi feromonami są Androstenol, Androsteron i Androstenon.</b>

Luksusowe, stymulujące mydło feromonowe z fitohormonami poprawia kondycję skóry, która rozpromienieje młodością i pięknem. Zawiera feromony i fitoendorfiny, hormony szczęścia, które wywołują doskonały nastrój wyzwalając uczucie szczęścia.

<b>Zwiększy Twoją atrakcyjność i doda Ci sexappeal'u działając na podświadomość mężczyzny.</b> Stwarza pozytywną aurę wokół Ciebie, otoczenie ulegnie Twojemu nieodpartemu urokowi a sytuacje życiowe od flirtu po spotkania towarzyskie czy biznesowe staną się łatwiejsze.

<b>Luksusowe, energetyzujące mydło feromonowe z fitohormonami polepsza kondycję skóry i daje uczucie świeżości.</b> Zawiera feromony oraz fitoendorfiny tzw. hormony szczęścia, które wywołują wspaniały nastrój, wyzwalając ducha prawdziwego mężczyzny oraz uczucie szczęścia.

Zwiększa atrakcyjność działając na podświadomość kobiety. </b>Stwarza pozytywną aurę</b>, a sytuacje życiowe od flirtu po negocjacje biznesowe stają się łatwiejsze. Ludzie sukcesu w krajach zachodnich używają mydeł z feromonami.

Posiada certyfikat IFRA. 100g