Nowa maskara HEAN ABSOLUTE

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Najnowszą propozycją rynkową Fabryki Kosmetyków HEAN jest maskara ABSOLUTE, zapewniająca rzęsom wyjątkowo efektowny wygląd. Tusz ten nadaje intensywnie czarną barwę, a ponadto maksymalnie pogrubia rzęsy, wydłuża je i zagęszcza od samej nasady. Dużą zaletą maskary jest ponadto zawartość witamin: E, C oraz F. Ich obecność w składzie kosmetyku gwarantuje dodatkowe walory pielęgnacyjne.

Nowoczesne kosmetyki makijażowe łączą w sobie coraz więcej funkcji. Choć ich podstawowym zadaniem wciąż pozostaje uwypuklenie atutów urody i skorygowanie mankamentów natury, coraz częściej pełnią one również funkcje pielęgnacyjne bądź ochronne. Dzięki nowym formułom i specjalnie opracowanym recepturom kosmetyków, możemy stworzyć modny, efektowny makijaż, nie rezygnując jednocześnie z pielęgnacji.

Nowa maskara ABSOLUTE firmy HEAN to kosmetyk, który nie tylko pozwoli na uzyskanie perfekcyjnego makijażu rzęs, ale także dba o utrzymanie ich w dobrej kondycji. Jest znakomitą propozycją dla pań, którym zależy na jednoczesnym pogrubieniu, wydłużeniu i zagęszczeniu rzęs od nasady aż po końce. Połączenie tych trzech funkcji w jednym kosmetyku gwarantuje uzyskanie spektakularnego efektu. Dzięki zawartym witaminom E, C i F, maskara ABSOLUTE wzmacnia i odżywia rzęsy oraz chroni je przed wypadaniem.

Tusz do rzęs ABSOLUTE wyróżnia również komfort aplikacji - wygodna w użyciu szczoteczka doskonale rozprowadza tusz na rzęsach, precyzyjnie je rozdziela i dokładnie kryje intensywnie czarnym kolorem. Maskara nie osypuje się i nie rozmazuje, zapewniając efektowny makijaż rzęs na wiele godzin.


Maskara ABSOLUTE firmy HEAN dostępna jest w drogeriach i sklepach kosmetycznych na terenie kraju.

Cena: ok. 13 zł (poj. 15 ml)