Nowy trend kominkowy

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Hasło - Kominek dla każdego! wydaje się nierealne - takie urządzenie wymaga bowiem przewodu kominowego, a jest to niemożliwe w mieszkaniu w bloku lub niedostosowanym do tego domu. Od dziś jednak nie ma już żadnych przeszkód, aby nawet w kawalerce lub domku z ogrzewaniem gazowym posiadać kominek - marzenia o nim spełnia Chantico Fire.

Jak to działa?

Kominki Chantico Fire powstały w oparciu o opatentowaną przez polskiego Producenta technologię, dzięki której urządzenie nie potrzebuje komina ani drewna. To prawda! W kominku Chantico Fire płonie prawdziwy, żywy ogień roztaczający przyjemne ciepło, nie ma zaś ani odrobiny dymu, sadzy i popiołu. Sekret kominków tkwi w ich budowie i procesie spalania - urządzenie jest tak skonstruowane, że nie wymaga komina, gdyż ogień zasilany jest płynnym paliwem Fanola, które produkuje tylko parę wodną i niewielkie ilości dwutlenku węgla. Dzięki temu kominki mogą pojawić się w każdym domu i mieszkaniu - nie ma już żadnych przeszkód, aby co dzień cieszyć się przyjemnością obcowania z ogniem.

Patenty

Dzięki unikalnej budowie kominki Chantico Fire można przenosić w dowolne miejsce, także na zewnątrz np. do ogrodu lub na balkon. Mobilność urządzeń to ich wielka zaleta - jeden kominek może służyć każdego dnia jako towarzysz długiej kąpieli w łazience, romantycznej kolacji na tarasie i przyjemnego snu w sypialni. Płonący kominek można wygasić manualnie lub poczekać, aż ogień zgaśnie samoistnie, gdy skończy się paliwo w zbiorniku, czyli po około 3-6 godzinach. Dzięki ekologicznemu paliwu Fanola, produkowanemu z jednorocznych roślin rolniczych, podczas spalania nie ulatniają się żadne szkodliwe substancje, dlatego do właściwego użytkowania Chantico Fire wystarczy naturalna wentylacja pomieszczenia. Ogień, który płonie w kominku wydatnie wspiera zimą systemy grzewcze, latem zaś uprzyjemnia odpoczynek podczas chłodniejszych wieczorów.

Innowacja w służbie bezpieczeństwa

Chantico Fire to jedyne na świecie opatentowane i w pełni bezpieczne ekologiczne kominki na biopaliwo. Urządzenia są bezwonne i bezdymne, podczas właściwego korzystania nie stwarzają żadnego zagrożenia dla domowników. Kominki są mobilne i bardzo trwałe, wykonane z wysokiej jakości szkła o podwyższonej odporności termicznej, dlatego nie pękają oraz można je przestawiać w coraz to nowe miejsca. Pełne bezpieczeństwo i zachowanie standardów wykonania potwierdzają liczne certyfikaty, uznawane na całym świecie: TUV, SITAC, EcoLogo i in. Także prasa zagraniczna poświęciła wiele uwagi kominkom Chantico Fire ( Home, Food&Home, Exclusive Design, all4family i in.), dostępne są również publikacje w języku polskim m.in.: Boutique, Eden, Ambiente.

Modne i piękne kominki

Biokominki Chantico Fire są dostępne w bogatej palecie form i kolorów od produktów klasycznych, przez nowoczesne, po awangardowe. Aby sprostać wymaganiom Klientów, Producent wykonuje również projekty indywidualne, opatrzone wszystkimi certyfikatami. Ekologiczne kominki sprzyjają ochronie środowiska naturalnego, pozwalają na obniżenie kosztów ogrzewania mieszkania i stanowią praktyczną dekorację każdego wnętrza.


A tak można uruchomić nasz kominek:
http://www.youtube.com/watch?v=SAcZVX8_-KU


Źródło:
www.chanticofire.pl
tel. 5014161999