Bielizna idealna na randkę!

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Romantyczne kolacje, wspólne spacery, czułe i namiętne pocałunki. Wszyscy uwielbiamy te pierwsze chwile w każdym związku. Co zrobić, aby temperatura waszych randek przekroczyła alarmujący poziom!

Jeśli chcesz aby Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie i aby wasze randki nigdy nie straciły na intensywności, nie zapomnij zaopatrzyć się w bieliznę, która pozwoli Ci szybko przemienić się w zmysłową uwodzicielkę. Za sprawą nowej bielizny szybko przeistoczysz się z szarej myszki w seksowną boginię i zauważysz jak niewiele trzeba, aby Twój wybranek zupełnie oszalał na Twoim punkcie.

Delikatne pokuszenie

Zwróć uwagę, że sama świadomość posiadania czegoś seksownego, powoduje że stajesz się od razu bardziej kobieca i pewniejsza siebie - a przez to o wiele bardziej atrakcyjna dla płci przeciwnej. Dlatego nawet jeśli nie planujesz rozbieranego finału randki załóż ładną, dobrze dopasowaną bieliznę, która doda ci pewności siebie i spowoduje, że będziesz od razu lepiej się czuła. Na pierwszych randkach, Twoja bielizna powinna być raczej romantyczna i niewinna, niż superseksowna i wyzywająca. Jej urok powinien polegać na delikatnej tajemniczości i subtelnej zachęcie, nie zaś na ociekającej seksem dosłowności. Najlepiej sprawdzi się tutaj styl romantyczny, wykorzystujący zmysłowe koronki, delikatne haftki i przezroczystości. Najłatwiej uzyskasz ten efekt zakładając na siebie bieliznę "Casino" z nowej kolekcji Kingi - Las Vegas, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o pierwszych randkach.

Baaaardzo gorąco

Gdy temperatura Waszych randek przekroczy alarmowy poziom i zdecydujesz się rozgrzać go do czerwoności, możesz pozwolić sobie na założeniu czegoś w bardziej zdecydowanym charakterze i kolorze, jak "Sugar" z kolekcji Lovers In Paris. Świetnie będą prezentować się tutaj różnego rodzaju fikuśne staniczki, zmysłowe komplety czy też seksowne gorsety przyozdobione koronkowymi aplikacjami, dodającymi pieprznego charakteru. Dla odważniejszych i bardziej wyrafinowanych pań, pragnących jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w sypialni, Kinga przygotowała specjalne komplety, nawiązująca do najmodniejszego w tym sezonie trendu buduarowego. Na koniec nie zapomnij o jeszcze jednym ważnym elemencie "randkowej" bielizny, o ile tylko temperatura na zewnątrz na to pozwala zastąp zwykłe rajstop seksownymi pończochami i spraw, aby Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie

VanguardPR