Krem dla całej rodziny

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Świetna wiadomość dla praktycznych - od dzisiaj nie trzeba kupować jednego kremu pilęgnacyjno-ochronnego dla dzieci i kolejnego dla dorosłych. Do pielęgnacji nawet małych dzieci doskonale nadaje się ...

RODZINNY KREM PIELĘGNACYJNO-OCHRONNY do twarzy i ciała. Jest to najnowsza propozycja Laboratorium FLOSLEK. Krem ma same zalety: hipoalergiczny, oparty na naturalnych składnikach, bezpieczny dla dzieci, testowany klinicznie i dermatologicznie, w wygodnym, dużym, ekonomicznym opakowaniu. Doskonała jakość za rozsądna cenę.

Skóra, niezależnie od wieku i typu, narażona jest na szkodliwy wpływ wielu czynników zewnętrznych, które prowadzić mogą do pogorszenia jej wyglądu i kondycji. Wahania temperatur, wiatr czy promienie słoneczne powodują, że cera szybko traci właściwy poziom nawilżenia, staje się szorstka i popękana. Szczególnej opieki wymaga cera wrażliwa, sucha czy alergiczna, skłonna do powstawania różnego rodzaju podrażnień. Istotnym problemem jest również zapewnienie odpowiedniej ochrony i pielęgnacji znacznie delikatniejszej i podatniejszej na uszkodzenia skóry niemowląt i dzieci.

RODZINNY KREM PIELĘGNACYJNO-OCHRONNY dobrze zabezpiecza skórę twarzy i ciała zarówno dzieci jak i dorosłych, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Krem skutecznie odbudowuje cienką warstwę lipidową naskórka, doskonale nawilżając i regenerując skórę. Ponadto łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie napięcia i szorstkości pozostawiając skórę miękką i delikatną. Krem jest wydajny i bardzo łatwo się rozprowadza na skórze.

Cena: 14,00 PLN (op. 250 ml)