Mama pracuje w domu -- hauck z pomocą aktywnym zawodowo rodzicom

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykułMłode mamy coraz wcześniej chcą wracać do czynnego życia zawodowego. Często wybierają pracę zdalną w domu, w niepełnym wymiarze godzin. Tylko jak pogodzić opiekę nad dzieckiem z obowiązkami zawodowymi? Marka hauck rozumie potrzeby rodziców i proponuje im rozwiązania ułatwiające powrót do pracy. Dzięki akcesoriom hauck mogą mieć zawsze przy sobie swojego ukochanego malucha i jednocześnie pracować.

hauck Dream'n Play Plus - mobilne łóżeczko dziecięce

Przenośne łóżeczko Dream'n Play Plus renomowanej niemiecki marki hauck jest odpowiednie dla dziecka już od chwili urodzin i może towarzyszyć mu do czasu, kiedy to nie przekroczy 15kg. Łóżeczko jest lekkie (11kg) i łatwe do złożenia. Dzięki temu rodzice mogą ustawić je obok swojego miejsca pracy, a na noc przenieść do innego pomieszczenia lub złożyć. Krótsze ścianki łóżeczka są stałe, dłuższe natomiast wykonane zostały ze specjalnej przezroczystej siateczki. Hauck Dream'n Play zapewnia dziecku odpowiednią cyrkulację powietrza, a rodzicom pozwala mieć swoją pociechę zawsze na oku. Usztywnione krawędzie łóżeczka ułatwiają maluszkowi podciągnąnie się i wstawanie na nóżki. Z kolei otwierane na zamek boczne wejście, umożliwia starszym dzieciom samodzielne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka i może być inspiracją do różnych zabaw dziecięcych. Model Dream'n Play Plus ma usztywnione składane dno (60cm x 120 cm), wykonane z poliestru. Łóżeczko łatwo utrzymać w czystości. Stabilność i bezpieczeństwo zapewniają 2 dodatkowe nóżki oraz specjalny system zatrzasków uniemożliwiający samoczynne złożenie się łóżeczka. Play marki hauck posiada też certyfikat instytutu badawczego TÜV Thüringen.

Cena łóżeczka Dream'n Play Plus to około 290zł.
Wymiary łóżeczka: 60cm x 120cm, wymiary po złożeniu: 75cm x 20cm x 20cm, waga łóżeczka: 11kg.
Produkt dostępny jest w kolorach: navy-aqua, beige-grey.

hauck Bungee Deluxe 11 - zabawa i drzemka w każdym momencie

Bujak hauck Bungee Deluxe 11 to doskonałe rozwiązanie zarówno do zabawy, jak i do wygodnej drzemki. Pracująca w domu mama z pewnością potrzebuje pomocy w uśpieniu czy huśtaniu swojego malucha. W takich sytuacjach model Bungee Deluxe 11 będzie dużym ułatwieniem. Leżaczek jest lekki (waży 2,6kg) i posiada specjalne uszy, dzięki którym rodzice mogą bezpiecznie i łatwo przenosić w nim dziecko w dowolne miejsce. Pasy bezpieczeństwa oraz miękkie 3-stopniowo regulowane oparcie, zapewniają maluchowi komfort i bezpieczeństwo. Umożliwiające bujanie płozy, posiadają specjalną blokadę, dzięki której leżaczek może pełnić również rolę fotelika, np. do karmienia. Dodatkowo specjalne matowe osłonki zapobiegające zarysowaniu podłoża. Odpinany pałąk z zamontowanymi na odpowiedniej wysokości pluszowymi zabawkami - ćwiczy spostrzegawczość i zachęca do zabawy.

Cena bujaka Bungee Deluxe 11 to około 160 zł.
Wymiary bujaka: 77cm x 43cm x 61cm, wymiary po złożeniu: 77cm x 43cm x 36cm, waga: 2,6kg

Mata edukacyjna hauck Activity Center - rozwój poprzez zabawę

Kiedy dziecko jest nakarmione i wyspane, przychodzi czas na naukę. Podczas gdy rodzice pracują, maluszek może samodzielnie, za pomocą maty edukacyjnej, wykonywać mini treningi rozwojowe. Mata w wersji Safari Friends marki hauck ćwiczy spostrzegawczość i rozwija koordynację ruchową najmłodszych. Duże, miękkie, bawełniane siedzisko, wypełnione poliestrem (o średnicy 85cm) zapewnia dziecku odpowiedni komfort. Kolorowe, zawieszone na różnych wysokościach maskotki, zachęcają malucha do aktywnej zabawy. Dzięki właściwej miękkości materiału doskonale rozwijają zmysł dotyku. Zabawki mogą być wykorzystywane również w wózku czy foteliku. Poszczególne elementy można odpiąć i używać maty jako wygodnego kocyka.

Cena maty edukacyjnej Activity Center w wersji Safari Friends to około 150 zł.
Waga maty: 500g, średnica maty: 85cm

Producent: hauck FUN FOR KIDS
www.hauck.de/pl

..............................................................................

Grupa hauck jest liderem na rynku wózków i akcesoriów dziecięcych. Firma powstała w 1927 r. i od początku istnienia za priorytet stawia sobie bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych. Produkty marki hauck są znane i cenione przez rodziców na całym świecie.