URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE UPR

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Na polskim rynku pojawiło się urządzenie, dzięki któremu rodzice dzieci z alergią na roztocza (alergią na kurz) będą mogli walczyć z tym trudnym przeciwnikiem. URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE UPR likwiduje roztocza i zapobiega objawom alergii. Więcej informacji na temat samego urządzenia można uzyskać na stronie internetowej www.roztoczomstop.pl

Alergia może dotknąć każdego człowieka. O ile osoba dorosła potrafi zrozumieć tę chorobę i radzi sobie z nią w miarę możliwości, o tyle dzieciom, szczególnie tym małym, bardzo trudno wytłumaczyć, dlaczego ciągle kapie z noska, trudno się oddycha a podczas snu często męczy uporczywy kaszel. Rodzice przeżywają chorobę swoich pociech i szukają przeróżnych sposobów na przyniesienie im ulgi.

Podstawowym elementem w zapobieganiu alergiom jest ograniczenie ekspozycji na działanie potencjalnych alergenów. Zwykle jest to zadanie bardzo trudne, zwłaszcza w przypadku alergenów, które występują licznie w otoczeniu. Sprawa staje się jeszcze trudniejsza w sytuacjach, kiedy mamy do czynienia z alergenami wziewnymi. I tak w przypadku alergenów roztoczy, które są jednymi z najsilniejszych alergenów, konwencjonalne metody ograniczenia ich ilości polegające na częstym wietrzeniu pomieszczenia, użyciu odkurzaczy ze specjalnym filtrem, stosowaniu specjalnych prześcieradeł itp. mają bardzo małą skuteczność.

Wszystkim osobom, które zmagają się z alergią na roztocza (alergią na kurz) swoich pociech, ale także swoją pomóc może URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE UPR, które emitując ultradźwięki o specjalnie dobranej częstotliwości zaburza cykl rozwojowy i żywieniowy roztoczy a także neutralizuje ich alergeny białkowe.

URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE UPR:
- istotnie skraca okres trwania alergii wywołanej przez roztocza u leczonych pacjentów z astmą oskrzelową i /lub z alergicznym nieżytem nosa w ciągu 3 miesięcy stosowania
- pozwala skrócić okres przyjmowania leków przeciwalergicznych i przeciwastmatycznych oraz ich dawki o 30%
- zmniejsza objawy astmy oskrzelowej u dzieci w ciągu 3 miesięcy stosowania
- wykazuje skuteczność już po 3-4 tygodniach stosowania
- obniża ilość alergenów roztoczy o 60% w ciągu 2 miesięcy stosowania.

URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE UPR jest całkowicie bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Posiada atesty bezpieczeństwa oraz certyfikat CE.

URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE UPR, dystrybuowane przez firmę VIRJA Sp. z o.o. można zamówić na stronie internetowej www.roztoczomstop.pl Tam też znajduje się szczegółowy spis sklepów medycznych i aptek, w których urządzenie to jest dostępne.

Cena detaliczna: 350 zł

Pod numerem infolinii 0 791 18 94 60 w godz. 9.00 - 17.00. można zamówić URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE UPR oraz uzyskać o nim więcej informacji