NOCNA TERAPIA SKÓRY- KREM NA NOC Z SUKRALFATEM

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł


Firmy HEDAT i WALDICO to dystrybutorzy serii kremów pielęgnacyjnych Q10 SKIN CARE, w skład której wchodzi m.in.: regeneracyjno - przeciwzmarszczkowy krem na noc. O wyjątkowości tego kremu decyduje szczególne połączenie jego leczniczych składników: występującego w czystej postaci naturalnego koenzym Q10, który doskonale regeneruje skórę i zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz sukralfatu, odpowiedzialnego za tworzenie się nowych komórek skóry. Sukralfat jednocześnie pobudza i regeneruje skórę zniszczoną i podrażnioną, co w efekcie podwaja przeciwzmarszczkowe i regeneracyjne działanie kremu z koenzymem Q10.

Nasza skóra, podobnie zresztą jak cały organizm, najszybciej i najskuteczniej regeneruje się podczas snu ? wtedy, kiedy odpoczywa. Dlatego tak istotne jest stosowanie odpowiedniego kremu właśnie na noc, aby zapewnić jej silną regenerację i oczyszczenie z toksyn, które nagromadziły się w skórze podczas całego dnia. Takim właśnie kremem jest regeneracyjno ? przeciwzmarszczkowy krem na noc Q10 SKIN CARE.
Zawarty w kremie koenzym Q10 - zwany eliksirem młodości jest odpowiedzialny za kluczowe dla wyglądu skóry procesy regeneracji komórek. Z wiekiem wytwarzanie koenzymu przez nasz organizm spada, co powoduje zwiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek. Dlatego niezbędne jest uzupełnianie niedoboru koenzymu Q10 poprzez stosowanie kremów z jego zawartością. Przeciwzmarszczkowe działanie koenzymu Q10 wzmocnione jest przez sukralfat, który posiada zdolność wnikania w głąb skóry, co pobudza do odnowy wszystkie jej warstwy i zwiększa ilość nowych komórek o 40% podczas gdy 95% kremów dostępnych na rynku działa tylko w warstwie rogowej -naskórku. Oleje z wiesiołka i rokitnika uzupełniają dobroczynne, kojące i łagodzące działanie kremu.
KREM Q10 SKIN CARE NA NOC jest przeznaczony dla osób o skórze suchej, normalnej i mieszanej. Ten bezzapachowy, tłusty krem, dzięki właściwościom antyalergicznym może być stosowany także przez osoby o skórze szczególnie wrażliwej. Nie wywołuje on objawów pieczenia, zaczerwienienia ani świądu. Wchłania się szybko, pozostawiając na skórze niewidoczny, ochronny film. Krem wygładza i zmiękcza naskórek, likwidując jej szorstkość. Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd skóry, która staje się jędrna, zregenerowana i odzyskuje odpowiedni koloryt.

REGENERACYJNO-PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA NOC z serii Q10 SKIN CARE można nabyć w aptekach na terenie całego kraju a także w sklepie na stronie internetowej www.hedat.pl
Cena ok. 40 zł (op./50 ml)