PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Na polskim rynku pojawił się relaksująco - przeciwzmarszczkowy krem pod oczy wchodzący w skład serii kremów pielęgnacyjnych Q10 SKIN CARE dystrybuowanej przez firmy: HEDAT i WALDICO. O wyjątkowości tego kremu decyduje połączenie dwóch jego cennych składników: występującego w czystej postaci koenzymu Q10 i sukralfatu, odpowiedzialnego za tworzenie się nowych komórek skóry. Sukralfat regeneruje skórę zniszczoną i podrażnioną, co w efekcie podwaja przeciwzmarszczkowe i regeneracyjne działanie kremu z koenzymem Q10. Krem dodatkowo wzbogacony jest olejkami z wiesiołka i rokitnika łagodzącymi i usuwającymi podrażnienia.

Oczy są zwierciadłem duszy, mówi stare i mądre przysłowie. Każda kobieta chciałaby mieć piękne oczy, jednak tempo życia i ciągły pośpiech nie zawsze pozwalają odpowiednio o nie zadbać. Często ich okolice smarujemy kremami do cery myśląc, że to wystarczy, jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie.
Skóra wokół oczu, aby była zdrowa i piękna wymaga szczególnej pielęgnacji, gdyż jest półtora razy cieńsza, niż skóra całej twarzy, dlatego szczególnie zalecane jest używanie kremów stworzonych specjalnie do pielęgnacji właśnie skóry wokół oczu.
Takim kremem jest relaksująco ? przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z serii Q10 SKIN CARE. Koenzym Q10 - zwany eliksirem młodości zawarty w kremie jest odpowiedzialny za kluczowe dla wyglądu skóry procesy regeneracji komórek. Z wiekiem wytwarzanie koenzymu przez nasz organizm spada, co powoduje zwiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek. Dlatego niezbędne jest uzupełnianie niedoboru koenzymu poprzez stosowanie kremów z jego zawartością. Przeciwzmarszczkowe działanie koenzymu Q10 w tym kremie wzmocnione jest poprzez sukralfat, który posiada zdolność wnikania w głąb skóry, co pobudza do odnowy wszystkie jej warstwy i zwiększa ilość nowych komórek o 40% podczas gdy 95% kremów dostępnych na rynku działa tylko w warstwie rogowej - naskórku. Oleje z wiesiołka i rokitnika uzupełniają dobroczynne, kojące i łagodzące działanie kremu.
Po zastosowaniu przeciwzmarszczkowo-relaksującego kremu pod oczy z serii Q10 SKIN CARE skóra wokół oczu staje się nawilżona i wygładzona, nabiera odpowiedniego kolorytu, zanikają cienie i obrzęki, a co najważniejsze opóźnia się proces pojawiania nowych zmarszczek.
Krem nie zawiera substancji zapachowych, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Może być stosowany do każdego rodzaju cery, także tej ze skłonnościami do alergii. Doskonale nadaje się pod makijaż, może być stosowany na dzień i na noc. Bardzo dobrze rozsmarowuje się na skórze, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

RELAKSUJACO - PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM POD OCZY z serii Q10 SKIN CARE można nabyć w aptekach na terenie całego kraju a także w sklepie na stronie internetowej www.hedat.pl

Cena: ok. 22 zł (op. / 15 ml)