Loteria SpaDreams - do wygrania weekend w hotelu SPA w Berlinie dla 2 osób!

Autor:
Drukuj artykuł

SpaDreams - wiodący tour operator w dziedzinie SPA, wczasów zdrowotnych i podróży z ajurwedą - organizuje loterię! Do wygrania: weekend w pięknie położonym hotelu SPA w Berlinie dla 2 osób.

Hotel centrovital znajduje się w berlińskiej dzielnicy Spandau, w dawnej browani, kilka minut pieszo od dawnego centrum miasteczka Spandau i ok. 30 minut od centrum Berlina. Hotel dysponuje własnym SPA o powierzchni 3500 m2, z basenem wewnętrznym i jacuzzi, saunami (w tym z osmańską łaźnią parową, fińską sauną suchą oraz biosauną) oraz klubem sportowym z nowoczesnym, multimedialnym sprzętem. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowo masaży i innych zabiegów wellness.

W ramach loterii SpaDreams do wygrania jest weekend w hotelu dla 2 osób, wraz z programem Dni Well & Fit. Program daje bezpłatny wstęp do Centrovital SPA oraz Sportclub, ze światem wodnym, kompleksem saun i powierzchnią sportową, jak również możliwość użytkowania szlafroka i klapek.

Co zrobić, żeby wziąć udział w loterii?
Wystarczy wejść na stronę www.spadreams.pl/loteria, następnie prawidłowo odpowiedzieć na znajdujące się na niej pytanie konkursowe, podać swoje dane kontaktowe... i trzymać kciuki!

Zachęcamy również do polubienia naszej strony na Facebooku - to najlepszy sposób, by być na bieżąco z naszymi promocjami i akcjami specjalnymi!

Ogłoszenie prawidłowej odpowiedzi oraz szczęśliwego zwycięzcy 30 listopada 2013 r. Wszystkim Uczestnikom życzymy dużo szczęścia!