Piękna i zdrowa skóra latem - Lekki krem ochronny SPF 30 Iwostin Solecrin

Autor:
Drukuj artykuł

Aby efektywnie chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV należy dobrać odpowiedni preparat ochrony przeciwsłonecznej, optymalny nie tylko pod kątem problemów skóry, ale również jej kondycji i rodzaju. Lekki krem ochronny SPF 30 Iwostin Solecrin jest idealny dla osób, które chcą zapewnić swojej skórze wysoką ochronę przeciwsłoneczną, ale poszukują kremu o lekkiej konsystencji.

Krem (SPF 30) ze względu na zawarte składniki aktywne i nowej generacji filtry mineralne i organiczne (dwutlenek tytanu, Parsol? 1789, Tinosorb? S, Tinosorb? M) zapewnia wysoką ochronę skóry wrażliwej i alergicznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Ponadto dzięki zawartości filtru immunologicznego Antileukine 6?, zabezpiecza DNA komórek skóry przed uszkodzeniami oraz chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry. Jego przyjemna i lekka konsystencja nie powoduje uczucia pozostawiania tłustej warstwy na skórę, preparat nie zatyka porów. Jest odpowiednia dla skóry tłustej i mieszanej.
Pojemność: 50 ml
Cena: 37 zł

Antileukine 6? - opatentowany filtr immunologiczny nowej generacji. Działa od wewnątrz wzmacniając naturalny system obrony przeciwsłonecznej, chroni przed uszkodzeniami DNA komórek skóry. Wraz z witaminą E zapobiega negatywnym efektom działania wolnych rodników, odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Łagodzi i zmniejsza stany zapalne wywołane poparzeniem skóry oraz zabezpiecza przed fotouczuleniami.

Witamina E - Jest doskonałym antyutleniaczem. Regeneruje barierę lipidową skóry, wbudowuje się w struktury błony komórkowej i lipidów cementu międzykomórkowego naskórka, pełniąc role naturalnego czynnika przeciwrodnikowego.
Parsol? 1789 (Avobenzon) - jeden z najbardziej skutecznych filtrów organicznych chroniących przed promieniowaniem UVA. Absorbuje promieniowanie ultrafioletowe. Jego pełną fotostabilność zapewnia obecność filtra Tinosorb ? M. Jest hypoalergiczny, nie wywołuje działania drażniącego.

Dwutlenek tytanu - bezpieczny filtr mineralny zawierający dwutlenek tytanu w postaci zawiesiny mikrokryształów zamkniętych w hydrofobowych otoczkach. Wykazuje wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem UVB oraz w znaczny sposób osłabia działanie promieniowania UVA. Dzięki zastosowaniu przy produkcji innowacyjnej technologii jest całkowicie przezroczysty i nie pozostawia na skórze białego osadu.

Tinosorb? S, Tinosorb? M - nowoczesne filtry, które skutecznie chronią przed promieniowaniem UVB jak i UVA i to zarówno UVA I (fale długie) i II (fale krótkie). Chronią przed promieniowaniem słonecznym działając w podwójny sposób. Z jednej strony podobnie jak filtry mineralne rozpraszają i odbijają promienie słoneczne, z drugiej tak jak wszystkie filtry organiczne pochłaniają energię światła słonecznego.