Linia męskich kosmetyków WARS ZERO - ZERO zapachu, ZERO parabenów, ZERO sztucznych barwników

Autor:
Drukuj artykuł

Kosmetyki z linii WARS ZERO zapewniają niezwykle skuteczne golenie i maksymalną pielęgnację skóry po goleniu. Unikalna cecha tej serii, czyli ZERO zapachu, ZERO parabenów i ZERO sztucznych barwników sprawia, że kosmetyki WARS ZERO mogą byc stosowane także przez mężczyzn ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Innowacją w kategorii kosmetyki, która została zastosowana przy produktach linii WARS ZERO jest wprowadzenie na opakowania oznaczeń dla osób niewidomych.

Zdrowa, gładka i dobrze odżywiona skóra twarzy to wizytówka każdego nowoczesnego mężczyzny. Niestety codzienne golenie nie zawsze wpływa pozytywnie na jej kondycję a tym samym wygląd. Kosmetyki z linii WARS ZERO stanowią odpowiedź na oczekiwania wszystkich tych mężczyzn, którzy poszukują delikatnych i skutecznych produktów do pielęgnacji twarzy. Marka WARS ZERO przedstawia żel do golenia oraz balsam po goleniu, które zmienią codzienną rutynę w czystą przyjemność.
Łagodzący żel do golenia WARS ZERO doskonale zmiękcza zarost odczuwalnie zwiększając komfort i skuteczność golenia. Zawarte w nim aktywne składniki - wyciąg z aloesu, witamina E, prowitamina B5 - łagodzą podrażnienia powstałe w trakcie golenia, pielęgnują i nawilżają skórę.

Wygodny w aplikacji łagodzący balsam po goleniu WARS ZERO idealnie się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego "filmu". Aktywne składniki balsamu - bisabolol, witamina E, prowitamina B5 - doskonale pielęgnują i odżywiają skórę pozostawiając ją świeżą i gładką.
Dzięki wyjątkowej formule: ZERO zapachu, ZERO parabenów, ZERO sztucznych barwników oraz wyselekcjonowanym składnikom aktywnym kosmetyki z linii WARS ZERO są delikatne i bezpieczne dla skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej.
Innowacyjne oznaczenie linii WARS ZERO alfabetem Braille?a ułatwia identyfikację produktów przez osoby niewidome w miejscu sprzedaży oraz korzystanie z nich podczas golenia.
Nowoczesny design produktów z tej linii sprawia, że doskonale prezentują się na półce sklepowej oraz w łazience.