Linia kosmetyków do golenia WARS SENSITIVE - perfekcyjna gładkość, świeżość i łagodna pielęgnacja

Autor:
Drukuj artykuł

Linia WARS SENSITIVE powstała specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej męskiej skórze, skłonnej do podrażnień powodowanych codziennym goleniem. Składniki aktywne kosmetyków pielęgnują skórę pozostawiając ją gładką i świeżą, bez śladów zaczerwienienia. Poczuj delikatny dotyk kremowej pianki do golenia oraz łagodzące właściwości balsamu po goleniu z linii WARS SENSITIVE.

Specjalnie dla wszystkich mężczyzn z wrażliwą skórą marka WARS opracowała wyjątkową linię kosmetyków do golenia WARS SENSITIVE. Stanowi ona odpowiedź na oczekiwania tych Panów, którzy prócz dokładności golenia poszukują kosmetyków, które zadbają o skórę i przyniosą jej ukojenie. WARS przedstawia nową, delikatną piankę do golenia oraz balsam po goleniu WARS SENSITIVE.
Łagodząca pianka WARS SENSITIVE doskonale zmiękcza zarost przygotowując skórę do golenia. Precyzyjnie dobrane składniki aktywne: wyciąg z aloesu i wyciąg z rumianku zawarte w pianie, już podczas golenia pielęgnują skórę łagodząc wszelkie podrażnienia.
Łagodzący balsam po goleniu WARS SENSITIVE doskonale się wchłania nie pozostawiając na skórze "tłustego" filmu. Aktywne składniki: wyciąg z aloesu, witamina E, prowitamina B5 - doskonale pielęgnują i odżywiają skórę po goleniu.
Delikatna kompozycja zapachowa zawarta w kosmetykach WARS SENSITIVE pozwala zachować uczucie świeżości przez cały dzień.