Specjał na wagę złota - Ryż Gold Parboiled marki Halina

Autor:
Drukuj artykuł

Spośród wielu gatunków ryżu, zarówno profesjonalni kucharze, domowi smakosze, jak i dietetycy najbardziej cenią sobieparboiled. W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania odbiorców powstaje niezliczona ilość wariacji na temat jego podstawowej formy. Ryż Parboiled Gold marki Halina to nie tylko typowa dla tej odmiany sypkość i puszystość, ale również pełnia smaku oraz bogactwo składników odżywczych, które zawarte zostały w ziarenkach o apetycznej, złocistej barwie.

Źródło zdrowia

W każdej kuchni bezcenny stanie się produkt smaczny, prosty w przygotowaniu, a zarazem zdrowy. Atuty te łączy w sobie Ryż Gold Parboiled marki Halina, który jeszcze w łupinach poddawany jest obróbce termicznej, pozwalającej zamknąć wewnątrz ziarenek wszystkie najcenniejsze składniki odżywcze i minerały. Ryż typu parboiled jest nie tylko bogaty w potas, magnez, i witaminy z grupy B, które chronią nasz układ nerwowy, serce oraz regulują ciśnienie krwi. Składając się głównie z węglowodanów złożonych, stanie się on również źródłem dobrej energii na cały dzień, a zawarty w nim błonnik pomoże zadbać o zgrabną sylwetkę. Nie można zapomnieć, że wyjątkowo sypki i puszysty ryż Gold Parboiled marki Halina charakteryzuje się również kuszącą, złocistą barwą, która w każdym smakoszu wzbudzi prawdziwy apetyt na zdrowie.

Niepozorny ryż

Ryż najczęściej kojarzy się z przesyconym egzotycznymi smakami Dalekim Wschodem,niemniej wszechstronność tego produktu dostrzec można praktycznie w każdej kuchni świata. Jego czysty, subtelny smak doskonale komponuje się z szerokim wachlarzem aromatów i dodatków. Ryż Gold Parboiled marki Halina nie tylko zastąpi klasyczne purée ziemniaczane, ale również zamieni się w podstawowy składnik takich finezyjnych potraw, jak meksykańskiechili con carne, hiszpańska paella, kreolska jambalaya, czy arabski pilaw.

Biorąc pod uwagę uniwersalny charakter ryżu Gold Parboiled marki Halina, a także tkwiące w jego wnętrzu dobrodziejstwa warto jak najszybciej wprowadzić do codziennej diety potrawy bazujące na tym unikatowym składniku, który nie bez powodu stanowi trzecią pod kątem produkcji roślinęuprawną na świecie.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem cennych dla zdrowia produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

Producent: "Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k.

Produkt: Ryż Gold Parboiled marki Halina

Gramatura : 4x 100 g

Cena detaliczna: 2,90 zł

SawexSp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy - Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

"Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

ul. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com