FX24 for women - tajemniczy i intrygujący zapach - uwodzi mężczyzn.

Autor: Sylwia S.
Drukuj artykuł

"FX24 5 ml"

"FX24" to zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl - odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

Cena : 29,90 zł + koszty wysyłki.

Flakonik szklany o pojemności 5 ml, roll-on.


Zamów telefonicznie tel.: 696 290 524


FX24 to marka kosmetyków o podniecającym zapachu, przeznaczona dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, ceniących sobie nowoczesny styl i wyrafinowaną elegancję. FX24 to bardzo kobieca i niezwykle bogata kompozycja zapachowa. Skomponowana w taki sposób, aby szczególnie silnie działać na mężczyzn, przyciągając uwagę i wzbudzać w nich zainteresowanie. Jeśli użyjesz FX24 będziesz postrzegana przez mężczyzn jako bardzo kobieca, elegancka i pociągająca. Mężczyźni znajdujące się w Twoim otoczeniu będą postrzegać Cie jako kobietę wyjątkowo kobiecą i pociągającą.

Kompozycja zapachowa wchodząca w skład "FX24" to podniecający zapach, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego. Zapach jest niezwykle podniecający, zmysłowy i bardzo kobiecy. Jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

"FX24" to zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl. Wyrafinowana kompozycja zapachowa została opracowana w taki sposób, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Jeśli użyjesz "FX24" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Dzięki specjalnie dobranej kompozycji będziesz postrzegana jako kobieta elegancka, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.

Opakowanie roll-on pozwala na bardzo precyzyjną i wydajną aplikację zapachu. Teraz nie musisz marnować kosmetyku na rozpylanie go w powietrzu - nakładasz go dokładnie tam, gdzie chcesz!

Zastosuj "FX24" - sprawdź, jak jego niezwykły zapach działa na mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniu!

Zapach można najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

- nawiązywanie nowych znajomości,
- randki i spotkania,
- imprezy i spotkania towarzyskie,
- egzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjne,
- negocjacje handlowe, współpraca z osobami,
- trudne sytuacje zawodowe, praca w zespole.

Poznaj jak działa zapach "FX24"!

Wysyłka za pobraniem i po przedpłacie, więcej informacji pod numerem telefonu: 696 290 524.