jane iredale wspiera Fundację Walki z Rakiem Piersi

Autor:
Drukuj artykuł

Marka jane iredale po raz kolejny przekaże 100% zysków ze sprzedaży swojego flagowego produktu - rękawicy do demakijażu Magic Mitt - na działalność Fundacji Walki z Rakiem Piersi (Living Beyond Breast Cancer - LBBC). Akcja obowiązuje w okresie od 5 września do 31 grudnia br. Celem LBBC jest edukacja i dostarczanie rzetelnych informacji na temat raka piersi oraz wspieranie osób dotkniętych chorobą. W tym roku mija 10 lat współpracy jane iredale z Fundacją.

Rękawica Magic Mitt pozwala usunąć makijaż (nawet tusz do rzęs) przy wyłącznym użyciu wody! Nieprawdopodobnie cienkie mikro włókna, penetrują sebum, pozostawiając kwaśny płaszcz skóry w nienaruszonym stanie. Dzięki temu skóra jest nie tylko czysta, ale także doskonale chroniona.

Jak działa rękawica Magic Mitt?
? Szybko i całkowicie usuwa makijaż, sebum i zanieczyszczenia tylko przy użyciu wody, bez konieczności użycia preparatów zmywających!
? Nie wpływa na kwaśny płaszcz przez co wspiera zdrowie skóry. Kiedy ta bariera jest nienaruszona, pomaga skórze chronić się przed szkodliwymi i inwazyjnymi bakteriami.
? Wykonana jest z nowej generacji specjalnie plecionych mikro włókien, wiele razy cieńszych od ludzkiego włosa, które charakteryzują się umiejętnością głębszej penetracji i lepszego oczyszczania powierzchni skóry.

Sposób użycia:
Przed użyciem rękawiczki, nasącz ją w ciepłej wodzie i wyciśnij. Nałóż na rękę i delikatnymi, okrężnymi ruchami oczyszczaj skórę twarzy zaczynając od czoła, następnie powieki i okolice oczu. Zmień stronę rękawiczki i jeszcze raz delikatnie oczyść nią całą twarz.

Jak czyścić rękawicę:
Wypierz rękawice Magic Mitt w ciepłej wodzie z mydłem. Następnie dokładnie wypłucz i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Upewnij się, że na rękawicy nie ma śladów makijażu, które mogłyby przyczynić się do rozwoju bakterii.