Wegański rozświetlacz do twarzy - kosmetyczny must-have

Autor:
Drukuj artykuł

Polska marka kosmetyków kolorowych IUNO Cosmetics prezentuje wegański rozświetlacz do twarzy. Produkt ma delikatną, satynową konsystencję, dzięki czemu łatwo się go rozprowadza. Formuła została wzbogacona mocno zmielonymi, świetlistymi drobinkami miki, które dopasowują się do cery i podkreślają jej naturalny blask.

Rozświetlacz stworzony na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego, doskonale sprawdza się do wykończenia codziennego makijażu. Unikatowa kremowa formuła pozwala na stopniowanie rozświetlenia bez efektu maski przy makijażu wieczorowym. Aplikowany na szczyty kości policzkowych, czubek nosa, łuk kupidyna, pod łuk brwiowy czy w wewnętrzne kąciki oczu rozświetla oraz uwypukla wybrane partie twarzy. Aby uzyskać naturalny efekt można użyć większego pędzla na przykład nr 04 marki IUNO Cosmetics, natomiast jeśli chcemy uzyskać bardziej precyzyjny efekt należy zastosować mniejszy pędzel nr 03.

Produkt dostępny jest w dwóch odcieniach. Całość została zamknięta w eleganckiej srebrno-marmurkowej paletce, zamykanej na magnes.

Rozświetlacz został nagrodzony Diamentem Beauty 2019 i główną nagrodą Beauty Forum Awards 2019.

Marka stawia na wysokiej jakości, wegańskie oraz naturalne składniki, które nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Rozświetlacze są hipoalergiczne, nie zawierają silikonów, SLS i SLES. Ponadto produkty IUNO nie są testowane na zwierzętach.

Kosmetyki są dostępne w sprzedaży internetowej na www.iunocosmetics.com lub w showroomie na ul. Zgoda 13 w Warszawie za 59 zł.