Profesjonalne mechanizmy do rolet rzymskich

Autor: karnisz eu
Drukuj artykułNasz sklep internetowy i wysyłkowy www.karnisz.eu został założony w 2005 roku przez KRM STUDIO POZNAŃ producenta rolet. Kupić u nas można między innymi: mechanizmy do rolet rzymskich. Oferujemy również mechanizmy sznurkowe do rolet oraz niezbędne akcesoria do wykonania rolet rzymskich w zaciszu własnego domu.

Polecamy także artykuły dodatkowe i ozdoby okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z Państwa znajdzie idealne rozwiązanie w jednym miejscu.

Roleta rzymska łączona jest często z innymi elementami wystroju. Takie zestawienie coraz powszechniej stosujemy w nowoczesnych aranżacjach. Rolety rzymskie zastępują ruchome elementy dekoracyjne okien i po opuszczeniu ograniczają dostęp światła słonecznego do domu.

WWW.KARNISZ.EU to najpopularniejszy sklep w Internecie cieszący się coraz większym zaufaniem naszych Klientów (w październiku 2009 przystąpiliśmy do programu Opineo.pl).

Fachowe doradztwo telefoniczne jak i emailowe, szybka realizacja zamówień, wykonywanie mechanizmów na dokładny!!! wymiar to tylko podstawowe zalety naszej obsługi. Proszę pamiętać, że cały asortyment dostępny w naszym sklepie trafi do Państwa BEZ WYCHODZENIA Z DOMU LUB FIRMY. Wystarczy do nas kliknąć:)