Rewolucja skórzanych podłóg TORLYS

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Niekwestionowanym hitem wśród wnętrzarskich nowości są skórzane podłogi TORLYS. Elegancka, funkcjonalna i ponadczasowa kolekcja LEATHER FLOOR, to propozycja dla miłośników aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.

Kolekcja LEATHER FLOOR to przełom wnętrzarskiego designu. Dostępna jest w formie płytek prostokątnych i kwadratowych. Pozwala to na zaprojektowanie zróżnicowanego układu powierzchni. Występuje w 12 wzorach i różnych kolorach. Skórzana podłoga TORLYS sprawdzi się w studiach audio, kinach domowych oraz wnętrzach, wymagających eleganckiej aranżacji. Designerzy polecają ją do salonów i jadalni, jako oryginalny element dekoracji.

Nowatorska podłoga skonstruowana jest z trzech warstw. Wierzchnią warstwę wytwarza się z materiałów skórzanych, odzyskiwanych np. z produkcji torebek i pasków. Środkową warstwę, czyli rdzeń wykonuje się z włókien drewnianych sprasowanych z grubości 50 cm do 1 cm. To dlatego podłoga charakteryzuje się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Spodnia warstwa, czyli korkowe podłoże zapewnia prawidłową akustykę w pomieszczeniach.

Atutem podłóg skórzanych jest możliwość łączenia ich z kolekcją CORK FLOOR firmy TORLYS. Tym sposobem unikamy konieczności stosowania dodatkowych listew. Ponadto, odpowiednio pielęgnowana kolekcja LEATHER FLOOR w eksploatacji niczym nie różni się od podłóg drewnianych. Wystarczy przynajmniej raz w tygodniu odkurzyć je.

Podłogi skórzane firmy TORLYS dostępne są w salonach PARA i DEKORIAN