Aktywny wypoczynek z dzieckiem, nosidełko turystyczne hauck Explorer

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł

Lato zbliża się wielkimi krokami i wielu z nas myślami jest już na turystycznych szlakach czy spacerach wzdłuż plaży. Planując wypoczynek nie zapominajmy jednak o najmłodszych i jak najszybciej wyposażmy się w odpowiednie nosidełko. Przede wszystkim powinno ono być właściwie usztywnione, bezpieczne i wygodne, ale również praktyczne i funkcjonalne. Marka hauck znalazła optymalne rozwiązanie - nowe nosidełko turystyczne hauck Explorer, dzięki któremu nawet krótka podróż na plecach rodzica będzie dla malucha niezapomnianą przygodą.

Bezpieczeństwo i wygoda małego odkrywcy

Nosidełko turystyczne hauck Explorer doskonale sprawdza się zarówno podczas długich górskich wędrówek, jak i spacerów po mieście. Jest odpowiednie dla dziecka, które potrafi już samodzielnie siedzieć (od około 6. miesiąca życia) i waży 3,5 - 18 kg. Oparty na mocnym stalowym stelażu plecak-nosidełko hauck Explorer jest przy tym wyjątkowo lekki (2,4 kg) i poręczny. Po złożeniu przypomina niewielki plecak szkolny. Szeroki pas biodrowy, miękkie osłonki szelek i precyzyjna regulacja sprawiają, że model hauck Explorer doskonale dopasowuje się do ciała. Nosidełko jest wygodne dla rodzica i - co najważniejsze - zapewnia bezpieczeństwo i komfort podróżowania maluchowi. Posiada wyjątkowo wysokie oparcie (39 cm) oraz duże, miękkie siedzisko o szerokości plecaka. Pokryte zostało delikatnym materiałem i z łatwością można je dostosować je do wieku i wzrostu dziecka, dzięki czemu maluch siedzi zawsze w prawidłowej pozycji. Bezpieczeństwo zapewniają mu 5-punktowe pasy oraz odpowiednio wyprofilowane boczne ścianki. Całość wykonana jest z łatwego w pielęgnacji i trwałego materiału.

Plecak i nosidełko na każdą pogodę

Spacer z dzieckiem w nosidełku sprawia, iż - na plecy - nie możemy już zabrać dodatkowego bagażu. Dlatego szczególnie ważne jest, zwłaszcza przy dłuższych wyprawach w góry, by nosidełko wyposażone było w wystarczającą ilość schowków i kieszonek. Model hauck Explorer oprócz pojemnego zapinanego na zamek, kosza pod siedziskiem dziecka, posiada niezwykle praktyczną boczną kieszonkę, do której możemy schować np. butelkę ze smoczkiem czy wodę oraz podręczny schowek na pasie biodrowym. Dodatkowo nosidełko wyposażone zostało w zdejmowany i regulowany baldachim, dający cień w upalne dni i chroniący malucha przed wiatrem. Wybierając się na dłuższą wycieczkę musimy być też przygotowani
na nagłą zmianę pogody. I na to hauck też znalazł sposób - nosidełko hauck Explorer posiada specjalny pokrowiec przeciwdeszczowy, wygodnie chowany do kieszonki. Podróżując z nosidełkiem hauck Explorer zapewniamy komfort i bezpieczeństwo naszemu dziecku, nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.


Cena: około 550 zł
Wymiary: 90cm x 35cm x 75cm
Wymiary po złożeniu: 26cm x 35cm x 70cm

..........................................
Grupa hauck jest liderem na rynku wózków i akcesoriów dziecięcych. Produkty marki hauck są znane i cenione przez rodziców na całym świecie. Od pokoleń zapewniają bezpieczeństwo dzieciom od chwili narodzin, aż po osiągnięcie wieku szkolnego. W szerokim portfolio produktowym Grupy hauck znajdują się wózki tradycyjne, nosidełka, stołeczki, chodziki, foteliki samochodowe i inne.