SORAYA - doskonała ochrona przeciwsłoneczna dla najmłodszych

Autor: Zyskaj piękno
Drukuj artykułSłońce ma na nas zbawienny wpływ - działa korzystnie na nasz układ nerwowy, odpręża, dodaje energii, a także wpływa na powstawanie w organizmie witaminy D, która jest podstawowym budulcem kości. Jednak latem, kiedy promieniowanie jest szczególnie mocne kąpiel słoneczna może mieć także niekorzystne skutki w postaci zaczerwienienia, podrażnień czy poparzeń. Na negatywne działanie słońca szczególnie narażona jest delikatna i wrażliwa skóra dzieci, która nie jest jeszcze wystarczająco dojrzała, aby bronić się samodzielnie. W trosce o maluchy pamiętajmy o wzmocnieniu ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB i stosujmy preparaty z wysokim filtrem marki Soraya, przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach.

Marka Soraya opracowała linię balsamów do opalania przeznaczoną dla delikatnej skóry dziecka. Doskonałą ochronę i pielęgnację zapewniają zawarte w kremach Algi morskie, które nawilżają i regenerują skórę. D-panthenol i Alantoina koją i łagodzą podrażnienia, a Witamina E chroni przed nadmiernym wysuszeniem.

Linia do opalania Soraya dla dzieci to trzy balsamy o zróżnicowanej wysokości filtra - SPF 25, SPF 30 i SPF 60 - które zapewniają bezpieczną i skuteczną ochronę przeciwsłoneczną połączoną z pielęgnacją i nawilżaniem delikatnej skóry dziecka. Polecane są również dla dorosłych o bardzo jasnej karnacji, ze skłonnością do oparzeń. Wodoodporna formuła zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem słońca także podczas kąpieli. Dodatkowo kremy SPF 60 i SPF 25 mają różowe zabarwienie, które nie tylko gwarantuje równomierne rozprowadzenie produktu, lecz również sprawią dziecku wiele radości podczas aplikacji. W skład dziecięcej oferty balsamów do opalania marki Soraya wchodzą:

- BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 25 - średnia ochrona, Pojemność: 200 ml, Cena: 27,30 pln
- BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 30 - wysoka ochrona, Pojemność: 200 ml, Cena: 29 pln
- BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 60 - bardzo wysoka ochrona, Pojemność: 100 ml, Cena: 27,30 pln