Natura w służbie aranżacji - panele podłogowe Marena Live marki Wineo

Autor:
Drukuj artykuł

Niezależnie od panujących trendów, zainspirowane naturą wykończenia ożywią każdą aranżację. Dlatego też, limitowana kolekcja Marena Live marki Wineo stanie się tak uniwersalnym, jak i efektownym dopełnieniem licznych projektów. Oparty na strukturze naturalnego drewna design, wpisujące się w nowoczesną stylistykę dekory oraz osiągnięta dzięki najnowszej technologii wytrzymałość sprawiają, że Marena Live zadba zarówno o aspekt estetyczny, jak i użytkowy dowolnego wnętrza.

Nowa kolekcja Marena Live marki Wineo to propozycja dla wszystkich ceniących sobie piękny design i nieograniczone możliwości projektowania. Naturalne dekory pozwalają na odważne kreacje, a jakość i sposób wykonania umożliwią ich użycie praktycznie w każdych domowych warunkach: od luksusowego salonu, po łazienkę czy przedpokój.

Dziesięć dekorów, o surowo piłowanej, bądź jedwabisto-matowej strukturze dostępnych w kolekcji doskonale imituje odcienie natury. Odnajdziemy tu np.: Red Ancient Oak, Historic Pine, Storm Oak oraz Welsh Pale Oak. Ponadto, trzy dekory (Salt Oak, Pepper Oak i Swedish Pine) wyposażone zostały w czterostronną V-fugę, podkreślającą krawędź każdej z desek.

Panele charakteryzuje podwyższony stopień odporności na ścieranie (klasa AC4), osiągnięty za sprawą wytrzymałej warstwy wierzchniej z żywicy melaminowej. Dzięki temu panele z nowej kolekcji marki Wineo wykorzystywać można z powodzeniem w intensywnie eksploatowanych wnętrzach domowych. Dodatkowo, płyta nośna Aqua-Protect? oraz wzmocnione impregnatem krawędzie zadbają o optymalny stopień ochrony przed wilgocią. Z tego względu kolekcja Marena Live wzbogaci również aranżację kuchni i łazienki. Panele z kolekcji Marena Live marki Wineo dostępne są w wymiarach 1288 x 192 x 8 mm. Do ich licznych atutów należy również bezklejowy i wyjątkowo funkcjonalny system montażu Loc Tec?. Przyspieszy on prace nad stworzeniem wymarzonej podłogi, dbając jednocześnie o integralność wszystkich jej elementów.

Nieograniczony dostęp do nowoczesnych materiałów wykończeniowych oraz dynamicznie zmieniające się trendy nie ułatwiają decyzji związanej z doborem optymalnych podłóg. Dlatego najlepiej wybrać to, co ponadczasowe. Drewniany dekor obecny w kolekcji Marena Live, podkreśli niuanse rozlicznych stylów, począwszy od industrializmu i minimalizmu, a na stylu skandynawskim i prowansalskim skończywszy. Niezależnie od indywidualnych preferencji, nawet pozornie trudne w aranżacji nowoczesne wnętrza zyskają na prestiżu i wyrazistości za sprawą dbających o spójność stylistyczną paneli podłogowych, takich jak inspirowana litym drewnem kolekcja Marena Live marki Wineo.

Informacje o wszystkich nowych panelach podłogowych marki Wineo obejrzeć można na nowej stronie internetowej www.wineo.de/pl

Kolekcja Marena Live marki Wineo

Wymiary panela: 1288x192 mm

Grubość panela: 8 mm

Struktura: surowo piłowana/ jedwabisto-matowa

Płyta nośna: Aqua-Protect?

Montaż: bezklejowy Loc Tec

Klasa ścieralności: AC4

Klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych: 23

Klasa użyteczności w pomieszczeniach komercyjnych: 32

Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach mieszkalnych: 20 lat

Cena detaliczna z VAT: 85,90 m? brutto

Windmöller Polska Sp. z o.o. (dawny WITEX Polska Sp.z o.o.) to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX - firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO?, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Producent:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław

www.wineo.de/pl

www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia