Łyk egzotyki - nowa kompozycja herbaciana "Tropikalna wyspa" od Czas na Herbatę

Autor:
Drukuj artykuł

Letnie miesiące to czas, kiedy każdy marzy o wakacyjnym wyjeździe. Niestety nie zawsze można pozwolić sobie na dłuższy urlop i zamiast na słonecznej plaży musimy przebywać przez długie godziny
w biurze. Dla wszystkich, którzy spędzają lato w mieście, marka Czas na Herbatę przygotowała nowość - herbacianą kompozycję o nazwie "Tropikalna wyspa". Już jeden łyk tego aromatycznego napoju pozwoli poczuć się jak na egzotycznych wakacjach. Palące słońce, bezchmurne niebo i temperatury sięgające powyżej 30 stopni Celsjusza to nieodzowny znak, że nadeszło długo wyczekiwane lato. Kiedy na zewnątrz panują upały, najlepiej jest uciec z miasta i odpoczywać na wakacyjnym wyjeździe. Niestety nie każdy ma czas i możliwości, by wybrać się na długi urlop w tropikach, dlatego też warto poszukać innego sposobu na przetrwanie lata w biurze. Doskonałą metodą na chwilę relaksu jest sięgnięcie po filiżankę herbaty - orzeźwiającej, świeżej i pełnej egzotycznych owoców. Marka Czas na Herbatę przygotowała autorską kompozycję "Tropikalna wyspa", która doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji. Jej podstawą jest zielona sencha, wyróżniająca się ziołowym smakiem i delikatnym aromatem. Uzupełniona została owocami kiwi, rabarbarem, a także kwiatem granatu, dzięki czemu całość nabrała subtelnej słodyczy, przełamanej nieco kwaskowatą nutą. Takie oryginalne połączenie smaków z pewnością zyska grono wielbicieli, a sama herbata stanie się nieodzownym elementem letnich dni.
Nowa kompozycja "Tropikalna wyspa" jest dostępna w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.
"Tropikalna wyspa" marki Czas na Herbatę
Cena: 19,90 zł/100g
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości.
Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Firma posiada również sklep w Hiszpanii.
Progressive Agata Szurlej
ul. Sosnowiecka 5
52-008 Wrocław
tel.: 71 340 04 23
e-mail: biuro@herbata.net
www.czasnaherbate.net