Kulinarne podróże dla najmłodszych - śniadanie z Serami topionymi w plasterkach marki LACTIMA

Autor:
Drukuj artykuł

Przygotowując śniadanie dla naszych pociech szczególnie doceniamy proste w użyciu oraz bogate w smaku dodatki. Doskonałym wyborem staną się apetyczne Sery topione w plasterkach marki LACTIMA, dostępne aż w ośmiu oryginalnych smakach. Dzięki nim przyrządzimy aromatyczne i sycące śniadanie dla naszych maluchów, które stanie się receptą na pyszne i dalekie od nudy rozpoczęcie każdego, pełnego szkolnych wyzwań dnia.

Na każdy dzień

Plasterki sera topionego marki LACTIMA to efekt połączenia świeżych i pełnowartościowych produktów oraz nowoczesnych metod produkcji. Ten apetyczny przysmak urozmaici menu zarówno dorosłych, jak i dzieci, stając się szybkim oraz smacznym uzupełnieniem kanapek, tostów i omletów. Sery topione w plasterkach marki LACTIMA to aż osiem różnych smaków, wśród których odnajdziemy klasyczne propozycje, takie jak Gouda, Edam, Emmentaler, Toast i Cheddar, a także wzbogacone dodatkami wersje Ze szczypiorkiem, Z salami oraz Z szynką. Każde opakowanie zawiera osiem indywidualnie zafoliowanych plasterków, dzięki czemu nawet po otwarciu żaden kęs nie straci swojego smaku i aromatu, a funkcjonalność wielokrotnego zamykania i otwierania dodatkowo chronić będzie serowe plasterki. Ser topiony w plasterkach marki LACTIMA bez problemu zmieści się w torebce, teczce, czy plecaku, stając się doskonałą podstawą drugiego śniadania oraz innych przygotowywanych poza domem posiłków.

Przygoda na śniadanie

Pierwszy posiłek w ciągu dnia jest najważniejszy, jednak każdy rodzic, który miał do czynienia z niejadkiem wie, jak ciężko zachęcić pociechę do zjedzenia śniadania. Kluczem do sukcesu może stać się przeobrażenie go w prawdziwą przygodę, która zabierze nas na krótką wycieczkę do innego kraju. I tak, wybierając Sery topione w plasterkach marki LACTIMA szybko przygotujemy francuskie omlety z jajkiem sadzonym i szczypiorkiem. Możemy też zainspirować się włoskimi smakami i przyrządzić aromatyczne tosty z serem, soczystym pomidorem i świeżymi ziołami. Ponadto wykorzystując plasterki sera topionego marki LACTIMA wyczarujemy niepowtarzalne wycinanki, które z łatwością udekorujemy za pomocą kawałków świeżych warzyw, serwując naszemu maluchowi obrazek z jego ulubionej bajki czy książki. Dzieci z pewnością nie oprą się także tradycyjnym kanapkom serwowanym z dodatkiem wybranego serka i kolorowych warzyw.

Dowolna propozycja spośród ośmiu smaków Serów topionych w plasterkach marki LACTIMA pozwoli na szybkie urozmaicenie nawet najprostszych dań, otwierając przed nami zupełnie nowe horyzonty smakowych inspiracji.

Sery topione w plasterkach marki LACTIMA: Cheddar, Toast, Z szynką, Gouda, Edam, Z salami,
Ze szczypiorkiem, Emmentaler:
Opakowanie (masa netto): 130 g
Sugerowana cena: 2,79 zł

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów

Lactima Sp. z o.o.
ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl
sekretariat@lactima.pl