Marka Valera wchodzi na polski rynek oferując delikatną stylizację od szwajcarskich specjalistów

Autor:
Drukuj artykułJuż od października na polskim rynku dostępne są produkty marki Valera - specjalisty w dziedzinie urządzeń do stylizacji i pielęgnacji włosów. Podstawowym założeniem szwajcarskiej firmy, jest tworzenie technologii dbającej o zdrowy i atrakcyjny wygląd włosów, a główne wartości marki Valera to jakość, precyzja, niezawodność, kompetencja, oraz poszanowanie zdrowia i środowiska. Valera skoncentrowana jest wyłącznie na produkcji urządzeń do pielęgnacji włosów, dzięki czemu pośród innych marek wyróżnia się wyjątkową kompetencją w zakresie stylizacji.

Generator jonów i technologia "colour care"
Wszystkie urządzenia marki Valera wyposażone są generator jonów i technologię "colour care". Suszarki Valera generują miliony ujemnych jonów, pozwalających zachować włosom odpowiednie nawilżenie i sprawiając, że są one jedwabiście gładkie i łatwe do rozczesywania. Dzięki temu puszenie oraz elektryzowanie się włosów jest znacząco zredukowane. W połączeniu z łatwą i precyzyjną regulacją temperatury w zależności od indywidualnych potrzeb, generator jonów tworzy technologię "colour care". Dzięki niej urządzenia marki Valera chronią kolor włosów jednocześnie zabezpieczając je przed utratą blasku oraz dbając o ich naturalne nawilżenie.

Technologia "Touch Me" - bez nagrzewania
Technologia "Touch me" - bez nagrzewania to pierwsze na rynku pośród suszarek do włosów opatentowane przez firmę Valera rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Self-Cooling Double-Layer nakładka do stylizacji włosów nie nagrzewa się, co pozwala bez obaw o poparzenie dowolnie jej dotykać w trakcie suszenia i dowolnie nią obracać w każdym kierunku. "Touch Me" to kreatywność, komfort, bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo - stabilna temperatura podczas suszenia
Marka Valera stosuje wyłącznie elementy grzejne z pofalowanego drutu. Rozwiązanie to zapewnia jeszcze wyższą jakość i bezpieczeństwo oraz sprawia, że temperatura przepływu powietrza pozostaje stabilna, co gwarantuje dłuższy czas pracy w porównaniu do innych spirali.

Rotocord - nigdy więcej poplątanego kabla
Rotocord to innowacyjny, opatentowany przez firmę Valera mechanizm obrotowy, zintegrowany z przewodem zasilającym. Rozwiązanie to zapobiega skręcaniu się przewodu oraz plątaniu kabla podczas korzystania z suszarki. Rozwiązanie Rotocord to bardzo lekki, bezpieczny mechanizm, posiadający certyfikat NEMKO gwarantujący,
że objęte nim urządzenie spełnia rygorystyczne normy dotyczące wykorzystania i emisji ozonu.

Green Vision - przyjazna środowisku
Firma Valera jest członkiem Szwajcarskiej Fundacji Utylizacji Odpadami SENS i w jej misję wpisane jest przestrzeganie zasad ochrony środowiska podczas procesu produkcji. Wszystkie produkty marki Valera wykonane są w 95% z materiałów gotowych do recyklingu, dzięki czemu spełniają regulacje dotyczące energooszczędności i nie zawierają niebezpiecznych materiałów.

? Suszarka do włosów Swiss Power4Ever - wyjątkowo mocna i niezwykle trwała
Suszarka do włosów Valera Swiss Power4Ever należy do najnowszej generacji suszarek, podwyższającej standardy w dziedzinie suszenia włosów. Wyposażona w opracowaną przez Dział Badań i Rozwoju Valera technologię Smart Airflow, osiąga niezwykłą moc i wydajność funkcjonowania przy zminimalizowanym poziomie hałasu. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w bezszczotkowy silnik BLDC, dzięki któremu czas suszenia został skrócony aż o 50% (w porównaniu z innymi suszarkami z silnikiem DC). Wyeliminowanie z silnika szczotek spowodowało również, że suszarka Swiss Power4Ever jest bardziej trwała, lżejsza i bardziej przyjazna dla środowiska - nie emituje pyłu węglowego.

Swiss Power4Ever to moc 2400 W. Jak każda suszarka Valera została wyposażona w generator jonów i technologię "colour care". Dodatkowo urządzenie oferuje 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury oraz możliwość zimnego nadmuchu. Użytkownik ma do wyboru dwie modelujące super wąskie nasadki koncentrujące nadmuch powietrza, nienagrzewającą się nasadkę "Touch Me" oraz dyfuzor. Zdejmowany metalowy filtr pozwala na łatwe czyszczenie, a 3 metrowy przewód zasilający SuperFlex z obrotowym Rotocord oraz uchwyt do powieszenia gwarantują komfort użytkowania.

Sugerowana cena detaliczna - 699 zł brutto

? Swiss Metal Master - profesjonalna suszarka do włosów ze stali szlachetnej w stylu retro
Suszarka Swiss Metal Master charakteryzujące się wyjątkowym, eleganckim designem. Urządzenie zostało wyposażone w metalową obudowę powlekaną najwyższej jakości chromowaną stalą szlachetną. Dodatkowo suszarka Swiss Metal Master posiada mocny i trwały silnik Long-Life AC 2000W. Jak każda suszarka Valera została wyposażona w generator jonów i technologię "colour care". Dodatkowo urządzenie oferuje 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury oraz możliwość zimnego nadmuchu. Użytkownik może korzystać podczas suszenia z ultra wąskiej nasadki modelującej, koncentrującej nadmuch powietrza oraz z dyfuzora. Zdejmowany metalowy filtr pozwala na łatwe czyszczenie, a 3 metrowy przewód zasilający oraz uchwyt do powieszenia gwarantują komfort użytkowania.

Sugerowana cena detaliczna - 349 zł brutto

? Swiss Turbo 7200 Light Ionic - profesjonalna suszarka do włosów z lekkim silnikiem DC-PRO
Suszarka Swiss Turbo 7200 Light Ionic wyposażona została w mocny i trwały silnik Long-Life DC-Pro 1800 W. Jak każda suszarka Valera posiada generator jonów zapobiegający puszeniu się i elektryzowaniu włosów oraz technologię "colour care" chroniącą kolor włosów, dbającą o ich nawilżenie oraz zabezpieczającą włosy przed utratą blasku. Dodatkowo urządzenie oferuje 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury, możliwość zimnego nadmuchu oraz dwie modelujące super wąskie nasadki koncentrujące nadmuch powietrza (6 cm i 8 cm). Zdejmowany metalowy filtr pozwala na łatwe czyszczenie, a 3 metrowy przewód zasilający SuperFlex z obrotowym Rotocord oraz uchwyt do powieszenia gwarantują komfort użytkowania.

Sugerowana cena detaliczna - 259 zł brutto