Otul się jesienną porą!

Autor:
Drukuj artykuł

Pogoda za oknem, choć adekwatna do pory roku, nie rozpieszcza. Gdy musimy wyjść na zewnątrz, przemykamy szybko zaskoczeni gwałtowną zmianą aury i dających się mocno we znaki dość już niskich temperatur. Pomimo, że termometry oscylują w okolicach zera, duża wilgotność sprawia, że odczuwalna temperatura jest niższa od wskazań. W takie dni mamy ochotę otulić się ciepło, a marka Digel w tym sezonie daje na to bardzo dużo możliwości.

- Ciepłe, wysokojakościowe wełny, miękkie dzianiny, tkaniny o grubej przędzy i ciekawej fakturze... Te materiały doskonale sprawdzają się w polskim, dość kapryśnym klimacie. - mówi Marek Paszkowski, Dyrektor Marketingu Digel Polska i dodaje: - Czy to ciepłe płaszcze, kurtki i szaliki, czy otulające marynarki, kamizelki i spodnie, czy też miękkie, bawełniane koszule i golfy - mamy w kolekcji jesień-zima 2018 spory wybór stylizacji idealnych na chłodniejsze dni.

Gdy dokuczają chłody, zawsze dobrze ubrać się na cebulkę. Styliści marki Digel zadbali, by różne elementy garderoby pasowały do siebie i się uzupełniały, również jeśli będziemy ubierali je warstwowo. W kolekcji Digel jesień-zima 2018 można też znaleźć rozwiązania odważne i zaskakujące czy to kolorem, czy fakturą lub wpadającym w oko detalem, jak chociażby kolorowe poszetki, guziki, nietuzinkowe podszewki lub wzorzyste skarpety, tak modne w tym sezonie.

Oczywiście jak na jesienną i zimową porę przystało, w aktualnej kolekcji znajdują się wygodne rękawiczki, fantazyjne, ciepłe szale i miłe w dotyku golfy. Docenił to między innymi ambasador marki Digel Piotr Strus - nasz ulubiony zawodnik MMA.

Marka Digel jest dostępna w kilkudziesięciu salonach w Polsce. Więcej na: www.digel.pl www.facebook.com/digelpoland